Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-27, 12:48   #884
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych! (grupa wsparcia) - część VI

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
u mnie obrona czerwiec albo początek lipca ale pisać kazali już rok temu, może temu że to mgr i większe objętościowo
no ja tez mgr mam i niby zaczynam pisac od pazdziernika ale ludzie u mnie niektorzy jeszcze badan nie porobili! ja to chociaz mam badan na 3 magisterki porobione powinno sie w wakacje zrobic badania i rok akademicki na pisanie, ale mam kumpli kt0orzy mieli liczyc owady, a tego nie zrobili przez wakacje i nie mam pojecia jak oni chca to teraz zrobic, jak wszystkie juz sie pochowaly

kupilam dzis 3 bluzeczki w lumpku, placilam 18,20 (nowa dostawa, 40/kg)

dostalam od mamy chyba z 12 taki malych szamponikow clear co ja mam z nimi zrobic chyba dam TZowi (on ma niezle zuzycie szamponow bo ma wlosy do pasa i myje co 2 dzien wiec jak mi sie jakis szampon znudzi / przestanie odpowiadac to mu daje moje kolezanki tez mu daja swoje szampony, jak nie trafia z zakupem taki etatowy szamponozużywacz a jak nie ma szamponu to potrafi myc wlosy mydlem w kostce i mowi, ze mu to nie robi roznicy )

carrola: myslalam ze jakis z aktualnej oferty
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora