Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zakładanie tipsów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-22, 07:24   #12
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: zakładanie tipsów

Przyczyn, dla których tipsy nie utrzymały się na Twoich paznokciach może być kilka. Jedną z nich jest tzw. tłusty paznokieć. Niektóre paznokcie z natury pokryte są cieniutką tłustą wartewką, która czasem może być nawe niewyczuwalna pod palcem (ale częściej można to zaobserwować). Takie właśnie panokcie ma moja koleżanka. Kiedy ja założyłam swoje pazurki, ona również postanowiła sobie zafundować tipsy i umówiła się na wizytę z "moją" manicurzystką. Pazurki wyszły śliczne, ale niestety po 2 tygodniach odpadły prawie wszystkie, a żel odpryskiwał dużymi płatkami. Gdyby robiła to inna manicurzystka, innymi materiałami, jedyne co przyszłoby mi do głowy, to że są po prostu źle zrobione i tyle, albo też, że tipsy są kiepskie i nietrwałe. Moje jednak są gładziutkie i twarde jak stal ("zaczepiłam" nimi kilka razy i ... prędzej urwałabym palec niż złamała tips [img]icons/icon12.gif[/img] ).
Moja koleżanka nalezy jednak do osób wytrwałych i zdeterminowanych, dlatego postanowiła się nie poddawać. Założyła nowe tipsy, tyle tylko, że są dość krótkie (żeby nie było naprężeń powodujących odpryskiwanie żelu i odklejanie paznokcia) i pilnuje regularnych wizyt w salonie. Jak na razie wszystko jest ok, więc może jej się uda [img]icons/icon7.gif[/img]
Podsumowując, na własne oczy przekonałam się, że problemy z tipsami nie zawsze spowodowane są ich złą jakością czy niefachowością osoby je zakładającej, czasem decydują czynniki, na które zupełnie nie mamy wpływu (czego oczywiście nikomu nie życzę).

Pozdrawiam serdecznie i mama świeżo upazurkowaną łapką [img]icons/icon40.gif[/img]
Aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując