Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-09, 22:27   #156
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Też ciagle przekopuje kwc czytam i czytam i po protsu pozostaje testowanie. Od siebie dodam ze wiem jaki to bol.Choc nie mam blizn to reszta z podpunktow sie zgadza. Bez sensu jest pisanie rad odnosnie dbania o cere - od tego są inne watki a poza tym osoba z problemowa cera najlepiej sama wie jak sobie pomoc i bardzo sie stara, tylko to nie jet takie latwe wiec wymaga czasu. Trzeba przejsc tradzik zeby zrozumiec. A podklad wcale nie musi szkodzic

ja obecnie uzywam revlona z softflexem. Nie wydaje mi sie ciezki, jednak ostatnio stwierdzam ze do idealu mu daleko. Chyba nie umiem go nalozyc,nie stapia mi sie z cera. Ale w miare kryje. Jak dotad najlepszy jaki mialam choc mam sporo zastrzezen...

mary kay tez uzywalam,i chyba jutro go odkopie i uzyje. Nie kryje za mocno ale mam wersje srednio kryjaca. Jego ogronym minusem jest slaby mat. Wiele osob sie na to skarzy. To pewnie dlatego ze jest uniwersalny-do cery tlustej i normalnej. jest na allegro, dosc tani wiec mozna sprobowac

uzywalam troche MF lasting p. ale nie przypadl mi do gustu. wodnisty, slaby mat,nienaturalny wyglad. To chyba najslynniejsze "kryjace" podklady

z gornopolkowyh dziewczyny polecaja lacome teint idole ultra, gdybym miala kupic wybralabym wlasnie ten. Z checia poczytam o dobrych podkladach
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora