Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 'Elfe' dla Elfa...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-01, 14:30   #1
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1

'Elfe' dla Elfa...


Elfiku, chciałam zrobić dla Ciebie przepięknego elfa, niestety jakoś moje natchnienie osiągnęło niski poziom ze wględu na okres nie wyszło paskudnie ale nie ma tej magii którą chciałam pokazać odnośnie Twojej kochanej osoby

TWARZ- podkład w płynie ALMOND Avonu, różowy rozświetlacz Cool Pink CT Avon, kości policzkowe podkreślone niebieskim sypkim cieniem RR oraz złotą pistacją IB , policzki z przodu muśnięte chłodnym różem Pupy, szczyty kości to srebrzysty Bourjois. Na czole narysowałam najpierw zieloną (niestety dość stępioną) kredką motyw , potem naniosłam na niego mokry sypki turkus APC, na górze powtórzenie motywu wykonane błękitną kredką oraz smużką srebrzystego sypkiego IB nr 25.Przykleiłam tez dwie ozdóbki.

OCZY- ruchoma powieka to nałożona na mokro satynowa zieleń APC, łuk brwiowy to błękit rozbielony Pierre Rene, górne rzęsy są tylko pociągnięte bezbarwną odżywką, dolna powieka od strony wewn. to turkusowy khol, dolne rzesy wytuszowałam brązowym tuszem Avonu, nakleiłam 'cyrkonie'

USTA- mieszanka błyszczyków z paletki Pupy.

Uszy wyciągnęłam w shopie (miałm wczoraj kupić plastelinę do nadania im szpiczastego wyglądu ale zapomniałam).

Wizja była inna, wyszło jak wyszło

Miłego oglądania, ja idę łyknąć coś przeciwbólowego bo zaczynam chodzić po ścianach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-10 o 19:49
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując