Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymiana- zapraszam :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-20, 11:19   #1
aknietta
Raczkowanie
 
Avatar aknietta
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: v
Wiadomości: 77
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.

Wymiana- zapraszam :-)


31 maja- dokładam parę rzeczy.



1. cLINIQUe - COLOUR SURGE IMPOSSIBLY GLOSSY
odcień 106- FIREFLY. Zużycie- 1/3 (zdjęcie)
Mam go od ok. roku. Jest bezzapachowy, posiada błyszczące drobinki.
Po nałożeniu wydaje się być dość rażący, ale - mam wrażenie - pod wypływem ciepła ust "stapia się" z nimi i wygląda naprawdę ładnie.

Gwoli ścisłości - gwarantuję "czystość" produktu

2. NUXE - Dogłębnie oczyszczający żel Aroma-Perfection. 200 ml
Dla skóry mieszanej i tłustej. Bez mydła i alkoholu. Nie zawiera parabenów i fenoksyetanolu.
Zakupiony 2 miesiące temu. Zużycie- ok.1/2 (pozostało ok. 100 ml)
Bardo sobie ten żel chwaliłam, ale cóż, musiałam odstawić... Mam nadzieję, że trafi w dobre ręce - wymiana

3. SEPHORA - Cień do powiek z brokatem
Odcień 121.
Kolor - grafitowy.
Cień zakupiony ponad 2 lata temu ("bo się spodobał" niestety nie pasuje do mojego typu urody). Daty ważności - brak. Nie znam się na trwałości cieni do powiek, ale ten jest zdecydowanie jak nowy. A co najważniejsze, bardzo mało używany. Uprzedzam jednak, że opakowanie jest lekko porysowane, co widać na zdjęciach.



UWAGA: ZDJĘCIA W NOWYM POŚCIE ( tu znów problem z załadowaniem)







Witam


Mam na wymianę parę rzeczy z różnych kategorii - gł. perfumy i kosmetyki pielęgnacyjne.

Jeśli chodzi o to, co mnie interesuje: właściwie tylko i wyłącznie perfumy (w zależności od tego, na co się wymieniamy- mogą to być nieużywane perfumy, ale także końcówka flaszki, kilka ostatnich ml). DZIĘKUJĘ ZA AVON I ORIFLAME. Jak widać, Avonu sama próbuję się pozbyć ;-)

Nie ukrywam, że zależy mi na szybkiej (wybredna nie jestem) i większej wymianie - tzn. żeby wymienić większość lub wszystko za jedną konkretną flaszkę lub 2, lub jeszcze inną konfigurację Po prostu chcę się tego wszystkiego pozbyć, a wyrzucić, wiadomo, nie mam odwagi.

Ok. Po kolei.


PACHNIDŁA.


  • ESTEE LAUDER INTUITION FOR MEN.100ml (+opakowanie)
Cologne Spray. Eau de Toilette Vaporisateur.
(znalazło się u mnie w ramach “prezentu” od perfumerii- pewna osoba współpracuje z tą marką i dostaje czasem różne “odrzuty,” które trafiają do mnie)
Psiknięte 2-3 razy.


2. AVON BOND GIRL 007. (+opakowanie)
Eau de parfum.
(kompletnie nietrafiony prezent, dotychczas używany jako “odświeżacz“...)
Pierwotna pojemność 50 ml, ubytek widoczny na zdjęciu (na moje oko pozostało ok. 30 ml)





PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA.


  • DR. HAUSCHKA- GESICHTS WASCHCREME (KREM DO MYCIA TWARZY) (+opakowanie)
Produkt całkowicie nowy i nieużywany. Zakupiony ok. miesiąca temu. Niestety nie było mi dane go spróbować, gdyż w między czasie dostałam inne zalecenia co do pielęgnacji twarzy, ale wiem, że wiele osób chwali sobie tę firmę.


2.BIOCHEMIA URODY- OLEJEK MYJĄCY WANILIOWY.
Półprodukty zakupione parę tygodni temu (przesyłkę BU wysłali 27.04). Do samodzielnego wykonania. Wcześniej używałam ten olejek i bardzo go sobie chwaliłam, ale niestety- jak wyżej, musiałam zrezygnować z jego używania.




  • SEPHORA – PŁYN DO KĄPIELI + 3x MUSUJĄCY CUKIER DO KĄPIELI.
Zużycie płynu widoczne na zdjęciu (pierwotna pojemność 200ml, pozostało 100 ml)
Zapach- zielona herbata + cytryna.
UWAGA: całość mogę dorzucić jako gratis.- wymiana




KOLORÓWKA.

1.CLINIQUE PERFECTLY REAL COMPACT MAKEUP (+opakowanie)

Shade 146 (G) Dry Combination to Oily Skin
“Kremowy, beztłuszczowy podkład w kompakcie, który optycznie wygładza skórę, perfekcyjnie wyrównuje koloryt oraz daje naturalne, matowe wykończenie. Dla typów skóry II, III oraz IV. Puderniczka z podwójnym wieczkiem zapobiega wilgotnieniu gąbki.”

Puder –NIEUŻYWANY- znajduje się u mnie ok. roku czasu, otrzymany na tej samej zasadzie co Estee Lauder Intuition for Men.

UWAGA: ze względu na baaaardzo ciemny kolor i trudności w znalezieniu osoby, która posiada taki odcień skóry ;-), puder mogę potraktować jako “duży gratis” ;-),
aniżeli wartość samą w sobie.






Poniżej zdjęcia produktów.

ZAPRASZAM
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1040570.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  154,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1040572.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  149,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Procession of the Dead Clowns







Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post12386763







Edytowane przez aknietta
Czas edycji: 2009-06-02 o 08:59 Powód: DOKŁADKA
aknietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując