Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie w internecie kupić fajny kolczyk do pępka ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-11-02, 01:19   #7
MarceLa
Raczkowanie
 
Avatar MarceLa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 140
GG do MarceLa
Re: Gdzie w internecie kupić fajny kolczyk do pępka ???

Moim zdaniem jesli zdecydowalas sie na przeklucie pepka to powinnas sie liczyc z kosztami. Najlepiej nie kupuj kolczyka wczesniej tylko idz do dobrego studia i tam sobie wybierzesz kolczyk ktory bedzie dobry na pierwsze przeklocie, nie koniecznie musi byc taki jak maja wszyscy, z doswiadczenia wiem ze oszczedzanie nie ma sensu w tej kwestii, moja siostra miala duze problemy przez to ze poszla do byle jakiego taniego studia, musiala wyjac kolczyk i przebic pepek jeszcze raz, tym razem wybrala dobre studio, placila 120 zł za przeklucie i kolczyk. Potem jak juz ci sie zagoi to bedziesz mogla kupic jakis tanszy kolczyk, teraz jest ich duzo u jubilerow i w sklepach z bizuteria i innymi takimi ☠☠☠☠☠☠☠kami.
I jeszcze jedno kolczyk przy pierwszym przekluciu musi byc wiekszy niz kanal, zeby nie uciskal dziurek, kiedy miejsce przeklucia jest opuchniete, mogl on sie spokojnie goic i miec dostep powietrza, potem mozesz go zmienic na mniejszy np ja mialam 12mm a po zagojeniu 10 mm
__________________
Mój wątek ciuchowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198572

proszę o odp. w moim wątku
MarceLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując