Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "coś" na wągry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-05, 22:03   #19
ejpaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: "coś" na wągry

miałam poprostu multum wągrów na nosie i w okolicach brodu, i pomogła mi jednynie maska domowego sposobu, fakt za 1 razem nie dało to extra efektu ale już za 3 wągry poprostu znikneły!!!!!!!!!!!!!!!!! .
od tego czasu robie ją raz w tygodniu i niemam ani jednego wągra!! trzeba sie poprostu do tego przyłożyć i postarać, niezapominać i robić to sumiennie i staraniee, przejdźmy do rzeczy. ; )

potrzebne nam będą
-żelatyna
-mleko
-miseczka;słoiczek;kubek cokolwiek co mozna wstawić do mikrofalówki -łyżeczka
-pedelek lub coś czym bedziemy nakładali maskie na twarz.


miewszamy pół łyżeczki żelatyny z kilkunastoma łyżkami mleka tak aby nie powstała nam masa kremowa tylko jeszcze nie rozrobiona, trudno mi napisac ile ma być tego melka. taki 'roztwór' wkładamy do mikrofali na max, 15sekund wyciągamy i nakładamy na twarz tam gdzie mamy wągry. zostawiamy na 15 minut. powstanie nam dosłownie maska, coś w rodzaju skorupki odrywamy to od twarzy razem z caaaaaaałym syfem, nie ma co sie bać to nie boli.
jeżeli ktoś ma naprawde dużo wągrów, to niech da maxymalnie 1,5 łyżki powinno wystarczyć a niepotrzebnie tracić żelatyne. podaje link do filmika instrukażyjnego [?] ; ) http://www.youtube.com/user/michelle...48/-bjOB4zS0uE myśle że pomogłam , dajcie znac jak wam wyszło, POWODZENIAAAA

zapomniałam dodać że ta maska wprost IDEALNIE zapobiega przetłuszczaniu sie skóry , idelanie skóra nie siweciła mi sie przezz nastepny tydzien a mam dość duże problemy.

polecam również maske z żelatyny na włosy ale niestety niewiem jak ją wykonać proponuje poszukać filmiku na spryciarzach. ; *

Edytowane przez ejpaula
Czas edycji: 2011-03-05 o 22:04 Powód: zapomnienie
ejpaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując