Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 10:37   #774
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość



Wyspecjalizowana kolekcja Możesz cos napisać o odżywce Herbals i produktach Ziaji Kuracja Lipidowa?Który z tonikow najlepiej się sprawuje i do czego stosujesz Epikrem?
O odżywce dużo niestety powiedzieć nie mogę, bo z racji wiecznego braku czasu stosuję ją od święta- trudno więc zauważyć mi jej działanie. Na pewno łatwiej rozczesuje się po niej włosy i są one bardziej lśniące.

Kuracje lipidową z Ziaji mam od paru dni, ciągle jestem w trakcie poszukiwań kosmetyków, które poradzą sobie z moją atopową skórą. O Ziaji przeczytałam bardzo dobre recenzje na wizażu więc się skusiłam. Używam jej za krótko by pisać o efektach, ale z tego co zaobserwowałam na razie to nie szczypie i nie piecze (kosmetyki La Roche Posay strasznie mnie pieką). A Ziaje używam nawet na podrażnione miejsca i jest wszystko ok, mam też wrażenie, że bardzo szybko łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia również tłustej warstwy. To wszystko co mogę na razie powiedzieć, ale mam wrażenie (i zarówno nadzieję), że sprawdzi się u mnie na dłuższą metę.

Toniki dla mnie oba są porównywalne. Najpierw miałam z Sorayi, później dokupiłam z AA z racji, że jest on do cery atopowej. Jednak ten z Sorayi również jest łagodny i nie podrażnia mi buzi, a o to chodzi mi przede wszystkim.

Epikremu dawno nie używałam, bo teraz przerzuciłam się na maść oliwkową z Ziaji, ale stosowałam go na bardzo suche i podrażnione miejsca. Jednak jest on bardzo bardzo tłusty i przez to trudny w użytkowaniu. Na dzień się nie nadaje, a na wieczór praktycznie też nie, bo wszystko wytrze się w poduszkę zanim się wchłonie. Teraz jego rolę sprawuje u mnie maść oliwkowa z Ziaji, jest to jej moje drugie opakowanie i mogę powiedzieć, że fajnie natłuszcza nie pozostawiając właśnie takiej tłustej warstwy.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując