Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzydal
Wątek: Brzydal
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-27, 21:46   #18
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: Brzydal

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;17505880]Ta zieleń jest niesamowita, pięknie komponuje się z brązem! Musze koniecznie na swoich wytrzeszczach popróbować.
Makijaże piękne, jak zawsze z resztą[/QUOTE]
Dziękuję, kochana Próbuj, próbuj, zieleń fajna jest

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Uuuuuu nieładnie tak kolezanki kłamac Nonusiu, nieładnie . Ja tu brzydala nie widze i chocbym nie wiem jak długo szukała to nie znajde.

Sliczne makijaze , oba . Zielen w 1 mnie powaliła na kolana sssssoczysta

"Jakoś ostatnio nie czuję się dobrze we własnej skórze... stąd długa przerwa w mazianiu dla MM i... tytuł wątku "
Co sie stało?
Dziękuję Słońce
Nic się nie stało, po prostu jakiś pomniejszy kryzys przechodzę... czasem każda dziewczyna tak ma... (chyba?) Nie chciałam Was martwić, kochane moje

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Jeszcze mi tylko powiedz dlaczego się nie czujesz dobrze w swojej skórze? Bo nadal nie rozumiem tytułu wątku Ślicznie jest - bardzo ładnie wycieniowane oczko, cudne kolory i naprawdę nie rozumiem narzekań - cieszę się, że Cię znów widzę
Serdeczne dzięki
Tak jakoś mam ostatnio... Ale czuję że szybko dojdę do siebie, dzięki tak wspaniałym pocieszycielkom

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavenda_ Pokaż wiadomość
Łał , super makijaż , super kontrast kolorów
Dziękuję Ci!

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
W obu podoba mi się kreska, zwłaszcza w tym drugim, tak płynnie przenika się i łączy z tą zielenią
Dziękuję Cieszę się, bo zawsze mi ręka drży jak te kreski maluję

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
ślicznie
Dziękuję!
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując