Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmienić kolor włosów sposobami naturalnymi?(bez użycia farby)-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-03-23, 17:13   #30
Małpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 37
GG do Małpka
Re: Naturalne rozjaśnianie włosów

Dziewczyny, ja mam włosy średni blond i powiem wam, że rumianek rzeczywiście służy raczej jasnym. Ale mogę wam polecić serię kosmetyków do włosów blond. Seria SoBlonde firmy Got2B - dostępna tylko w wybranych punktach, więc będziecie musiały dobrze poszukać - to między innymi szampony, odżywki do włosów 1) blond popielaty, jasny i platynowy albo 2) blond ciemny, miodowy i jadny brąz. Kosmetyki te pielęgnują naturalny kolor włosów, podkreślają rozjaśnione pasemka - naprawdę działają - zużyłam już kilka opakowań! Włosy są błyszczące, a równocześnie kosmetyki mają działanie pielęgnujące i nieco rozjaśniające. Ale dla zwolenniczek rozjaśniania w linii Soblonde jest specjalny spray i żel, które trwale rozjaśniają. Tworzy sie efekt tzw. jak po słońcu, czyli rozjaśnianie max 2 tony. Mojej koleżance tak rozjaśnił włosy, że bardzo, bardzo się wszyscy zdziwili...efekt jest super. Żel można nakładać punktowo, na pojedyncze pasemka, spray na całą głowę. Godne polecenia. Ceny od 29 zł za szampon, odżywkę do 39 za żel i spray. Miłego rozjaśniania!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg linia_soblond1.jpg (19,7 KB, 648 załadowań)
Małpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując