Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Diane 35 brał ktos?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-23, 10:10   #23
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Diane 35 brał ktos?

A teraz pytanie z innej beczki - dlaczego w ostatnich latach metoda zastępczej kuracji hormonalnej, (która tak radośnie była promowana przez naszych ginekologów wcześniej)- została tak bezlitośnie zredukowana do niezbędnego minimum? Mam na myśli ilość pacjentek którym przepisuje się hormony w innych celach niż "anty" (chociaż tu też sprawa jest dyskusyjna)?

Dlaczego stało się to po ostrej dyskusji ginekolodzy kontra onkolodzy? I jak się okazało argumenty tych drugich były bardziej przekonujące.

P.s.
sorry ale argument typu :
Cytat:
Lekarki stwierdziły, że każde tabletki mają skutki uboczne (ja nie odczuwam żadnych)a poza tym jakby Diane faktycznie miała takie straszne skutki już dawno byłaby wycofana z rynku.
są po prostu śmieszne...a w czyim interesie byłoby wycofanie tego specyfiku z rynku skoro jest kupowany na kopy z powodu pryszczy?
dopóki pokolenie Diane 35 nie wymrze na raka, to nikt tego z rynku nie wycofa

P.P.S.
Cytat:
Tak wiec moje drogie dziewczyny DIANE-35 JEST JEDYNYM (CHYBA?) LEKIEM SKUTECZNYM W CIEZSZYCH OBJAWACH HIPERANDROGENIZACJI DZIAŁAJĄCYM JEDNOCZEŚNIE ANTYKONCEPCYJNIE.
pozdrawiam Kaśka
i tak powinno się postępować - to jest lek! i tak jak w przypadku wszystkich innych leków przepisuje się go tylko wtedy gdy przewidywane efekty pozytywne przewyższają ryzyko zastosowania...tym bardziej jeśli to jest taki syf jak diane 35
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując