Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Diane 35 brał ktos?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-14, 12:31   #17
animowany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Diane 35 brał ktos?

Ja biorę Diane 35 od tygodnia zaledwie, ale już widzę pewne dobre objawy, mianwicie, pierwszy raz nie bolał mnie brzuch w czasie okresu, miesiączka byla któtka i mało obfiota, co nie jest cechą charakteryzującą moje miesiączki. Po drugie zdecydowanie mniej łoju widzę na mojej skórze i jest to naprawdę widoczne juz teraz. Stare krostki pozostały, ale nowe juz prawie nie powstają. A dodam, ze mam bardzo intensywny trądzik i grudkowo- krostkowy i guzkowo- cystowy. Pierwszy wysypuje twarz a drugi to nacieki ropne, podskórne, które niemiłosiernie bolą.

Czuje sie wysmienicie, nie tyje poki co, moze mam lekkie uczucie ciężkości po jedzeniu, ale to szybko mija. Zażywam tę tabletke przed 9 wieczorem, tak , zeby juz nic nie jesc i to jest bardzo skuteczny sposób aby nie przytyc. Poza tym no cóz, zrobiłam się spokojniejsza nieco, zazwyczaj mam napady złości a teraz ta diana 35 działa na mnie jakby uspokajająco, sama nie wiem dlaczego.

I nic, czekam na poprawę, wierzę mocno, ze ten lek mi pomoze, TO MOJA OSTATNIA DESKA RATUNKU potem to juz tylko Roaccutane mi pozostaje. Nie martwie sie tym co bedzie dalej, czy po odstawieniu DIANE35 pryszcze powroca czy tez nie, pomysle potem, najwyzej sie zabije, teraz chce zaryzykowac i wyleczyc to przekleństwo. Jesli nic mi nie pomoze to trudno, ALE KTO NIE RYZYKUJE TEN NIGDY SIĘ NIE DOWIE. !!!!!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAŻYWAJĄCYCH, GG 5285258 Powodzenia dziewczyny!!!1
animowany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując