Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko co pachnie kokosami:))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-09, 18:20   #23
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: wszystko co pachnie kokosami:))

Cytat:
Napisane przez MagJa
To ona jest w Polsce? Bo ostatnio svenja mi ją zachwalała w wątku o włoskich kosmetykach. Powiedz, ile kosztuje i za jaką pojemność?

A wracając do tematu kokosowego, to polecam wspomniany już żel z Yves Rocher, a odradzam krem kokosowy i szampon i odżywkę z Oriflame.
Wiem jeszcze o istnieniu żelu kokosowego z ATW, ale jeszcze go nie miałam, choć z butelki pachnie zachęcająco Dużo różnych kosmetyków jest też w Galerii Centurm. Jest bodajże szampon, odżywka i maska do włosów, krem do rąk, peeling do ciała. W Oriflame jest też peeling z kokosem i solą, tylko nie wiem czy do ciała czy do twarzy, bo się ie określili, a pojemność mała 75ml
Acha Jest Swoja kupiłam w sklepie fryzjerskim na Staromiejskiej w Katowicach, ktorego juz niestety nie ma
Widziałam tez u Grazynki
Ma 500ml, importuje ją WATS sp zoo (mam telefon jakby co)..a ile kosztowała..hmm..40zł? cos koło tego. Jest bardzo wydajna - ta, która mam kupiłam rok temu, ale nie uzywam jej specjalnie czesto Poprzednia kupiłam we Włoszech i uzywam tez kilka ładnych miesięcy
Zapach to jest po prostu poezja! Nawet zamknieta szczelnie wydziela charakterystyczny kokosowy aromat

Acha..looknełam na ten watek i wpis Sevenji..i ona pisze, ze to "Mil Mil Crema rigenerante al cocco per capelli" a na moim jest napisane "Creme Rigenerante all'olio di cocco impacco ammorbidente per capelli, lunghi- medio lunghi"
Puszka w identycznym kolorze tylko bardziej płaska Tzn taka baryłka
te 2 euro za 500ml to chyba przesada..tzn chyba jest troche drozsza..6-7euro?Jakos tak..ale naprawdę jest super
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując