Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Vichy, Capital Soleil Fluide (Ecran Ultra-Fluide) SPF50+/PPD20 (dawne SPF 60)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-02, 19:39   #10
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Vichy Ultra Protection IPD 60 + UVA ultra Ecran Ultra Fluide

Fluid ten, poza Biodermą, którą zawsze miałam na stanie od kilku lat, był moim pierwszym filtrem zakupionym w celach "maniakalnych" Byłam nim absolutnie zachwycona - nawet fluid Biodermy, uważany za jeden z najlżejszych filtrów, to przy fluidzie Vichy było tłuściutkie masło Vichy na mojej twarzy był po prostu matowy Wszystkie moje achy i ochy z KWC niniejszym podtrzymuję Akurat tak się jednak składa, że krótko się nim cieszyłam, bo oddałam go mojej przyjaciółce, która bynajmniej nie jest filtromaniaczką, a dermatolog zalecił jej po easy peelu ... fluid Biodermy No i narzekała strasznie, że to takie tłuste, że fuj, że się świeci... To dałam dziewczynie Vichy, a wzięłam Biodermę Przestała narzekać A ja Biodermę lubię na tyle, że mi to "zwisało" Na lato chcę wypróbować spray Biodermy, ale jeśli mi on nie podejdzie, to na pewno zainwestuję w Vichy. Wydaje mi się, że na upał to optymalne wyjście. Tylko ta cena Nawet w internetowych aptekach niewiele taniej
Aha, w oczy mnie nie szczypał, jednak za krótko go używałam, żeby ocenić, czy nie wysusza (alkohol dość wysoko w składzie).
Ale lubię, oj lubię
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując