Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-16, 15:30   #1655
kamil22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Zamawiałam raz z OLX u jednej sprzedającej (to i tak są z reguły dwie te same osoby) i hmmm niby wszystko było ok, tretynoina oryginalna, gwarancja długa, tylko krem mi się szybko zepsuł :/ nie wiem jak to określić, ale Retirides ma dość ładny, łagodny zapach, a mój po pewnym czasie (2 miesiące używania?) zaczął śmierdzieć. Wyrzuciłam bo bałam się stosować, także mam wątpliwości co do tego jak te maści są przechowywane. Może te dziewczyny biorą Retirides wysyłkowo od znajomych i w transporcie może być różnie. Oczywiście równie dobrze to mógł być przypadek, nie mam pojęcia. Ja póki co mam zapas 3 kremów od kuzynki, ale co potem - nie wiem. Na Reddit ktoś post założył z innego kraju, że zamówił z Alldaychemist czy innej takiej strony i urząd celny przysłał pismo z rządaniem recepty i że to niedozwolone w tym kraju. Ostatecznie paczkę zniszczono, a widzę, że kontrole celne są coraz bardziej skuteczne, idą mi 3 paczki z USA, wszystkie zatrzymane, więc trzeba uważać. Cały czas się zastanawiam czy ten ban na tretynoinę w Europie faktycznie się wydarzy i kiedy internet huknie od newsów o tym.
Ja zamówiłem z Alldaychemist i bez problemu przyszyły 3 tubki w sierpniu (szły około miesiąc i 1-2 tygodnie). Musiałem tylko zapłacić opłatę celną 25zł.
kamil22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując