Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-12, 20:38   #3156
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
na stale to hcyba nie zagoszcza, bo limitowanka i moze sie skonczyc dobrze ze tubeczki sa duze a blyszczyk baaardzo wydajny
nie no, że na stałe zagoszczą to mówiłam ogólnie o JT... teraz na przykład kusi mnie zielona Herbata z miętą i mandarynka czy cytrynka,nie wiem dokładnie...

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Ja wiem, że 100zł to dużo...
Hihi kazdy wydaje na co lubi, ja osobiście np nie dałabym 300zł za box Depechów... A znam takich co by i 500 wydali...
Nie dałabym też chyba 100za książkę na przykład... (no chyba że in English bo niestety takie są ich ceny w PL)... Ale to jakbym musiała. I czasem się łapię że patrzę na ciucha który kosztuje 100zł i mówię sobie "niee, za drogo" a po chwili dociera do mnie, że pod wpływem chwili mogłabym tyle za jeden błyszczyk dać...
Dlatego też ostatnimi czasy uspokajam sumienie i kupuję sobie trochę ciuchów itp... ale i tak niedługo skończę w Douglasie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora