Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowe jabłuszko.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-22, 14:51   #5
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Zdjecia kiepskie chociasz faktycznie na Pomidore Wiec wnioskuje,ze to polaczenie przypada mi do gustu

Moze rozjasniaj fotki w jakims prostym programie? Bo one wszystkie takie czerwone.
Nie wiem w jakim programie.Jak rozjasniam w prostych programach to zazwyczaj traca kolory.

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Makijaż oka wydaje się ok, choć zauważyłam, że cień różowy jest niesymetrycznie nałożony, co widać na zdjęciu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7315454

Zdjęcia są kiepskie i bardzo ciemne, trudno cokolwiek powiedzieć o makijażu. Musisz się pobawić w ustawieniach i porobić jaśniejsze zdjęcia. I nie mów, że to wina aparatu, jego ceny itp. Ja też nie mam dobrego aparatu, ale zdjęcia wychodzą przyzwoicie.
Powinnaś robić zdjęcia w naturalnym świetle, gdzie twarz jest dobrze oświetlona np przy oknie. Jak robisz z lampą to oświetl sobie jeszcze innym światłem twarz - może lampa nie jest zbyt mocna
Bawilam sie juz w ustawieniach i tylko przygaszanie lampy daje jakis efekt.
Lampa bardzo rozjasnia kolory.
A zdjecia w swietle dziennym tym aparatem nigdy nie sa ostre- moze 1 na 10
I z brazu jest bez -z ciemniej zieleni-jasna zielen.

Tutaj daje fotke robiona tylko z lampa(bez przygaszania jasnosci) i polowa kolorow jest zezarta- to byla ciemna zielen nie pastelowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (25,7 KB, 75 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując