Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowe jabłuszko.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-22, 18:06   #22
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No to teraz ja
Po pierwsze makijaż jest widoczny i nawet na podstawie tych zaciemnionych zdjęć widać go Podoba mi się połączenie kolorów aczkolwiek czerwony cień jest faktycznie trochę nierówno nałożony. Rzęsty wyglądają dość mizernie, moim zdaniem za dużo tuszu. Ilona ja bym jeszcze podkreśliła wewnętrzną stronę powiek (jak to kurcze poprawnie napisać??) ciemną kredką - ulala to byłby efekt

Co do aparatu to masz naprawdę dobry aparat. Sama od 3 lat mam Canona i tym aparatem naprawdę nie da się zrobić złego zdjęcia
Mam inny model, starszy niż Twój. Ustaw sobie tryb AUTO, stań twarzą do okna, wyciągnij łapki przed siebie i cyk fotkę. W jasny dzień aparat nie włączy lampy
Włącz też tryb MAKRO i nie przybliżaj aż tak mocno obiektywu do twarzy bo aparat pozjada kolorki (zdjęcia wyjdą wyraźne i dokładne ale Canon chyba tak ma że z baaaardzo bliska zjada kolory). Lepiej zdobić zdjęcia z dalsza trybem MAKRO a potem obciąć w programie graficznym co nadbywa.
PS. Co do baterii to jeśli są starsze niż rok to faktycznie mogą się dłużej ładować Niestety jak tak miałam, ostatnimi czasy nawet nie dało się ich naładować mimo, że to akumulatorki. Kupiłam szybką ładowarkę i w 30 minut mam naładowane bateryjki
A to się tak trochę pobawiłam twoim okiem
Przed i po:

Czesc Susanko

wiec po 1 "Rzęsty wyglądają dość mizernie, moim zdaniem za dużo tuszu."
Zgadza sie Troszke sie rzesy zmasakrowaly za duza iloscia tuszu i sie skleily.

2"Ilona ja bym jeszcze podkreśliła wewnętrzną stronę powiek (jak to kurcze poprawnie napisać??) ciemną kredką - ulala to byłby efekt "

Tego nie umiem- i jak rysuje kredka tam to mi oczy lzawia i jest po makijazu wiec wole nie ryzykowac
Ogolnie jakos mam wrazliwe oczy bo jak mi sie cien osypuje do oczu to mi tez lzawia.

3" Ustaw sobie tryb AUTO, stań twarzą do okna, wyciągnij łapki przed siebie i cyk fotkę. W jasny dzień aparat nie włączy lampy "

Nie ustawi mi lampy ale zrobi zdjecie nie wyrazne- bez stabilizatora i robione w swietle dziennym- w ogole nei ma koloru


4"Co do baterii to jeśli są starsze niż rok to faktycznie mogą się dłużej ładować "

Ten aparat mam od listopada i nie wiem musze chyba kupic lepsza ladowarke bo 16 godzin i trzymaja te baterie okolo godziny robienia zdjec i sie rozladowuja

Dziekuje za rozjasnienie.
W jakim programie zrobilas?
Bo ja jak rozjasnialam w Irfanviev to tracilo kolorki.


PS: Nie mam trybu makro- mam tylko SuperMakro z przyblizeniem do 1 cm. ..
Tylko w wsadzic ten gowniany aparat.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując