Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowe jabłuszko.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 18:49   #24
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Po pierwsze powiem co mi sie najpierw nasunelo... dziwi mnie, ze piszesz:
"makijaz inspirowany Pomidora->http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=249455"
Bo zawsze wydawalo mi sie ze inspirowanie sie kims to nie kopiowanie kropka w kropke
Poza tym makijaz wydaje mi sie poprawny, cienie ladnie polozone i skomponowane
Bylam juz na kilku twoich watkach i irytujace juz jest to twoje narzekanie na aparat... Tak jak dziewczyny pisza-niektore wizazanki sa w stanie zrobic swietne fotki nawet aparatami z komorki, zamiast tyle narzekac i za kazdym razem pisac to samo-sprobowalabys robic te zdjecia w inny sposob (zwlaszcza ze aparat naprawde nie jest zly, wiec to chyba nie w tym problem...)-jak sama piszesz: za kazdym razem robisz ok. 60 zdjec... tylko ze wazna jest jakosc, nie ilosc-nie wierze, ze przy takiej ilosci nie trafia sie jakies ladne, przeciez aparaty maja tyle mozliwosci!
Poza tym skoro nie umiesz nic wykombinowac z aparatem-to bys sie programami pobawila, przeciez nie tylko Irfanviev istnieje; jest mnostwo darmowych programow do obrobki zdjec, i jak widzisz dzieki Susannie-naprawde da sie to zrobic
Moze i za duzo krytyki ale po pierwsze-makijaz juz widzialam, wiec drugi raz nie ma sensu komentowac , a po drugie-jak juz mowilam, takie narzekania irytuja nieco...
Czekam wobec tego na kolejny makijaz, ladne fotki i brak narzekan na aparat Zycze powodzenia i pozdrawiam serdecznie.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując