Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z udziałem w promocja 20% zwrotu marki Tefal i Mulinex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-12, 19:16   #2
Mad_lenka
Rozeznanie
 
Avatar Mad_lenka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 852
Dot.: Problem z udziałem w promocja 20% zwrotu marki Tefal i Mulinex

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Czy ktoś brał udział w "promocji 20% zwrotu" za zakupione produkty marki tefal i mulinex? Jeżeli tak, to czy ktoś otrzymał ten zwrot?
Ja brałam udział, na infolinii ciągle słyszę tak, już robimy przelew, i już tak miesiąc minął. Jestem ciekawa czy to kolejne nabijanie klienta w butelkę czy może jednak tymczasowy problem z organizacją?
Witam,
ja również skorzystałam z tej okazji i niestety Tefal nie zwrócił obiecanych 20 %. Znam osobę, która również nie dokonała zakupu i nie dostała zwrotu.
Dzwoniłam do firmy, podali mi email , żeby napisać do nich z zapytaniem dlaczego nie dostałam zwrotu.
Mnie jednak nie interesuję odpowiedź na pytanie dlaczego mnie oszukali- bo inaczej tego nazwać nie mogę- lecz oczekuję tych pieniędzy.

Nie zostawię tego tak, jest to oszusto i złodziejstwo.
Proponuję zebrać grupę oszukanych klientów i zrobić z tym pożądek.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Czy ktoś brał udział w "promocji 20% zwrotu" za zakupione produkty marki tefal i mulinex? Jeżeli tak, to czy ktoś otrzymał ten zwrot?
Ja brałam udział, na infolinii ciągle słyszę tak, już robimy przelew, i już tak miesiąc minął. Jestem ciekawa czy to kolejne nabijanie klienta w butelkę czy może jednak tymczasowy problem z organizacją?
Co proponuję:
Tablica facb, Tefal .
Ja napisałam swoją opinie, jest też parę osób,które upominają się o zwrot pieniędzy,
Stworzenie wydarzenia :np. ' oszukani przez Tefal-20% zwrotu.

Wyprowadza mnie równowagii bezczelny pseudomarketing i pseudopromocja. Oszukują ludzi i naciągają.
Ktoś wpadł na "wspaniały " pomysł zwiekszenia zysków kosztem klientów.
Do tej pory lubiłam tefal, po tym wydarzeniu nigdy nie kupię nic z ich produktów. skandal
Mad_lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując