Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-18, 09:46   #4927
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Co do Unique zgodzę się- Andrzej świetnie wykonuje strzyżenia, Daniel tez. Natomiast kolor niezbyt byłam zadowolona.

Zimny blond moja siostra robiła w Latress na na Borku, i żadnych żółtych odrostów. Widzę, ze maja forum na fb i można przed wizyta o wszystko zapytać w ramach wstępnej konsultacji.

Bo np ja mam pomarańczowy barwnik we włosach i już od kilku fryzjerów słyszałam, ze zawsze mi żółty po spłukaniu koloru przebije. Jednak ja wole ciepłe odcienie, wiec i tak po początkowych eksperymentach farbuje włosy neutralnymi kolorami na czubku a na końce daje ciepły blond bo tak mi pasuje do urody.

Siostra ma inna urodę, jej do twarzy chłodny blond, robi refleksy, czasem balejaż. Dziewczyna w salonie świetnie jej zrobiła, żadnych żółtych przebić. Polecam skontaktować się i zapytać, to wygodne rozwiązanie, bo nie trzeba lecieć od razu na wizytę.

Ja byłam dwa dni temu i trochę przyciemnilam, końcówki i rytuał. Jestem zadowolona, i za miesiąc idę na keratynę. Kamila, bo u niej robiłam kolor, powiedziała ze do moich cienkich włosów delikatny preparat i nie od samej nasady. Ufam jej, bo widzę ze same maja dobre fryzury i wprawę w tego typu zabiegach. Moja mama kiedyś gdzieś robiła keratynę, i włosy były ulizane od samego czubka na blachę, kiepsko to wyglądało. Pewnie nałożyli jej tez zbyt mocna keratynę do jej typu włosa ( zapytałam o to, bo takiego efektu nie chce) a są różne ponoć preparaty. Moje włosy są cienkie, falują, puszą się.

Od początku forum odwiedziłam już mnóstwo różnych stylistów, czasem zostawiałam na dłużej, czasem kończyłam na 1 wizycie. Muszę czuć, ze fryzjer wie co robi, ale np w przypadku Andrzeja z Unique który strzyże perfekcyjnie zadecydowało, ze upierał się przy ciemnych kolorach ( bardzo ciemnych) choć takie wcale mi nie pasują, bo jestem wiosna ( robiłam kilka lat temu analizę kolorystyczna) a on ze latem. Potem długo musiałam schodzić do jasnych i farba, niby dobra, a zniszczyła mi koszmarnie włosy. Stad od miesięcy inwestuje dodatkowo w pielęgnacje przy każdej wizycie. W Musso były to zabiegi schwarzkops i ampułki do farby, co nieco pomogło, ale rytuały kerastasse dają efekt na dłużej, dodatkowo od dawna stosuje te kosmetyki w domu.

Znajoma, blondynka, chwali sobie jeszcze Martę Robak z Kościuszki, ale dla mnie trochę daleko i bardzo odległe terminy jak dzwoniłam 2 tyg przed wakacjami to mięs czekania, i tak trafiłam na Latress.

W sumie w borku jest jeszcze Broadway, gdzie kiedyś ratowałam włosy po nieudanej koloryzacji i byłam zadowolona, choć ceny niestety wysokie jak na taki salon zapyziały, ale pytałam i nie robią już damskich koloryzacji, skupili się na strzyzeniu meskim.
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując