Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pare pytań ze strony technicznej...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-30, 15:03   #18
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Pare pytań ze strony technicznej...

Kochane moje forumowiczki znow mam pare pytan..
1) zakupiłam sobie aldesan E do dezynfekcji tylko nie za bardzo wiem jak go urzywać, a na etykiecie tak jakos dziwnie jest to napisane... ne wiem w jakich proporcjach mam zrobic ten roztwór i ile aktywatora wsypać...
pozatym w tym roztworze moczymy narzedzia przez 10 godzin, tak? a np w przypadku, gdy mam jedna klientke po drugiej to co wtedy?jak mam je zdezynfekować??????

2). Macie moze jakis sposób na naklejanie cyrkonii na glossa? bo ja aklejam cyrkonie na kleju do tipsów(mam tylko taki bez pedzelka), biore na wykałacze cyrkonie, daje na ta curkonie klej i przyklejam. Poźniej jak klej zasycha to wokol cyrkonii mam wielka biała plame od kleju jak tego uniknąc???

3). Ostatnio przyszła do mnie dziewczyna której paznokcie rosły do góry i nie bardzo dało sie podłozyc forme(tzn tworzyła sie taka dziura pomiedzy forma a naturalnym paznokciem). chciałam jej przykleic tipsy a ona sie uparła na frme zrobiłam wtedy cos akiego jak w przypadku obgyzków(nadlałam nat paznokcia żelem, potem do lampki i podłozyłam forme). Czy dobrze postapiłam? czy powinnam raczej nastepnym razem przykleic jej tipsy?

4). Jak robicie odnowe to spiłowywujecie mase do szkieletu i opiłowywujecie go na długosc, potem przyklejacie forme lub tipsa?
Ja tak uczyłam sie na kursie... Wybaczcie moje pytanie ale gdzies wyczytałam że można tez tak zrobic że spiłować paznokcie do szkieletu ale nie skracajac jego długosci i wtedy na tym "starym" tipsie daje sie żelik itd...

5). Czy jesli robicie klientkom pazurki to stosujeciezawsze metode naprzemienna czy robicie odrazu cała jedna reke(łacznie z kciukami?)
Ja stosuje naraze metode naprzemienna ale szczerze mowiac strasznie długo mi to zchodzi...znowu boje sie robic całej łapki na raz bo boje sie że materiał mni sie przemiesci(zwłaszcza na kciukach)....
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując