Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-22, 00:55   #10
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

Cytat:
Napisane przez smutne_dziewczatko Pokaż wiadomość
chce tylko zapytac bo moze jest ktos kto byl w podobnej sytuacji, moze komus sie udalo, moze moglby mi udzielic jakis wskazowek...
no a jesli jedynym wyjsciem jest zerwanie kontaktu to zrobie to, ale to bedzie dla mnie tak cholernie ciezkie, bo wlasciwie codziennie gadamy, bardzo czesto widzimy sie on jest dla mnie jak chlopak i jak najlepsza przyjaciolka... i bardzo bardzo mnie wspiera... naprawde nie wiem co zrobilam zle ze mnie nie kocha

Nic nie zrobiłaś źle - tak już jest że nie zawsze zakochujemy się ze wzajemnością

Odpowiem Ci na moim przykładzie
Mam chłopaka już 3,5 roku - bardzo dobrze nam się układa. Ale nie zawsze tak było. Wcześniej przez całe LO przyjazniliścy się i on zawsze cos do mnie czuł a ja niestey nic - wiedzialam ze go ranię ale nie potrafiłam się zmusić. Mimo to i tak był moim najlepszym kumplem. Zaczeły się studia - coraz rzadziej się widywaliśmy i też byly codziennie te rozmowy gg. Po mału zaczełam sobie uświadamiać że coś do niego czuję ale nic nie pisałam - chcialam to zrobic osobiscie. Aż pewnego dnia on powiedział mi ze musimy zakonczyc znajomość bo przeze mnie nie może sobie układac zycia tak jakby chciał i bedzie mu łatwiej bede mnie. Od tego czasu jestesmy razem.
Chce powiedzieć że czasami dopiero wizja utraty pewnej osoby otwiera nam oczy
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując