Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stosowanie Diacnealu - refleksje
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 11:47   #1036
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

witam wszystkie Szanowne Diacnealowiczki

wlasnie dobrnelam do konca tego watku, przeczytalam wszysciusienko (zajelo mi to ze 3 dni, a raczej wieczory ) i mysle ze jestem juz super przygotowana do rozpoczecia kuracji Diacnealem

tylko nie krzyczcie na mnie Dziewczynki, wiem ze maj to nie jest najlepsza pora na taka kuracje ale moja mama dostala wlasnie Diacneal i jest on wazny tylko do 08/07 (czy to znaczy ze do konca sierpnia??) i nie chce stracic takiej okazji na wyprobowanie tego specyfiku za darmo oczywiscie bede pamietala o mocnych filtrach!!!

moj problem: ciagle pojawiajace sie wypryski i to takie wielkie bulwy, szczegolnie na polikach i brodzie i co najgorsze ciagle w tych samych miejscach mniej wiecej - mam nadzieje ze D. mi pomoze w tej kwestii i wreszcie oczyszcze te miejsca no i drugi problem to blizny po tych okropienstwach poza tym moja skora NIE jest naczynkowa, widze tylko pajaczki przy nosku wiec bede skrzetnie omijac te miejsca a smarowac je Dirosealem (ktory tez posiadam, na szczescie ten jest z dluga data waznosci hihih )

Diacnealu uzylam po raz pierwszy przedwczoraj wczoraj na nocke nawilzacz, a dzisiaj znowu poleci Diacneal! musze Wam powiedziec ze juz po tym jednym uzyciu zauwazylam ze skora na blizenkach zaczela sie leciusio zluszczac
wiec jestem optymistycznie nastawiona

jako ze moja skora miala ostatnio proplemy z odwodnieniem (jest mieszana) i juz doszlam z nia do ladu (oczywiscie dzieki Wam kochane Wizazanki ) to teraz nie chce ryzykowac znow przesuszenia i obficie sie nawilzam.

oto moj obecny wypis pielegnacji:

rano:
-oczyszczam buzie tonikiem odswiezajacym Olay (idzie juz do mnie plyn micelarny Plante System wiec na pewno jakos na dniach zaczne go uzywac zamiast toniku)
- filtr Bioderma Photoderm Max 50+
- chwilowo nie stosuje zadnego podkladu ani pudru - skonczyl mi sie przed weekendem i szukam czegos odpowiedniego niezapychajacego: chetnie przyjme jakies rady )

popoludniu:
- tonik
- reaplikacja filtra

wieczorem:
- zel Ziaja Calma
- tonik
- Diacneal + Diroseal (tylko na miejsca kolo noska) + po godzince krem Pharmaceris Ratunek dla skory lub co druga noc sam krem Pharmaceris

co o tym sadzicie, czy pielegnacja jest prawidlowa??

plan na przyszlosc:
- za tydzien zaczac stosowac Diacneal co wieczor + na niego krem Pharmaceris
- za ok. miesiac dolaczyc Effaclar K i zrobic Wasza "trojpolowke" tzn. Diac/Eff/nawilzanie
- dolaczyc maseczke aspirynowa 2 razy w tygodniu i chyba tonik aspirynowy co wieczor zamiast zwyklego (czy moge juz teraz czy lepiej za tydzien/dwa/miesiac??)
- zakupic Active-c

prosze o ewentualne porady

bede oczywiscie tutaj wpadac i dawac znac jak tam moja skorka pod Diacnealem

pozdrawiam wszystkich
-
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując