Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-12, 13:09   #27
elcia24
Raczkowanie
 
Avatar elcia24
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 185
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Ja tez sie dolaczam... Mam bardzo suche wlosy, ktorych jak nie wymodeluje to przypominaja pofalowana strzeche. Moj naturalny kolor to ciemny popielaty blond, rozjasniony do bardzo jasnego blondu. Mam pol cm odrostu... Pieknie mi w blond wlosach, uwielbiam kolor blond, ale moje wlosy sa bardzo zniszczone i do tego boje sie ze wylysieje. Juz mam przerzedzone wlosy, pourywane miejscami. Sa slabe. Zapuszczam odrost!
No to ja mam tak samo ty Caramel, nawet mamy podobny typ urody. W tej chwili na glowie mam bardzo jasny blond ale od kilku dni myśle o zmianie koloru na ciemniejszy i marze o jednolitym kolorze, bez pasemek a potem bez widocznych odrostow. Juz sama nie wiem co robić, nie sądze żeby mi bylo dobrze w jakimkolwiek odcieniu brązu wiec musze celowac w moj naturalny kolor ktory niesttey nie jest zbyt zachwycający!!!!!!!!!

Dziewczyny a może wy mi coś poradzicie bo jak tak sobie czytam te wasze posty to macie fajne pomysly

Dla wszystkich
__________________
Elojza

Jednak luty 2007
elcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując