Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 00:07   #28
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Elcia,tez sie zastanawiam co by tu nie zrobic. Narazie mam jakies trzy miesiace na zastanowienie sie, dopoki odrost nie zrobi sie widoczny. Potem albo sciemnie calosc na ciemny blond ale tylko u fryzjera, albo bede wiazac w kucyka... Nie wiem. Chyba jednak sciemnie je jakos... Ech, ...

Nie bardzo chce traktowac moich ciezko wyhodowanych nowych wloskow jakakolwiek farba, pozniej moga byc suchsze i nabrac jakiegos odcienia a ja chce miec 100% naturalnych. Moze fryzjer moglby mi jakos sciemnic wlosy nie dotykajac odrostow i skory glowy??? Nie wiem.

A moze by tak zrobic cosik takiego, ze wyhodowac 5 cm ciemnego odrostu, pozniej piec cm blond wlosow sciemnic srednim blondem, a koncowki zrobic jakims takim blondzikiem chlodnym zeby takie te wlosy byly pocieniowane na gorze najciemniejsze na dole jasniejsze. Wiem ze takie cos istnieje, kiedys widzialam w tv, ale nie wiem jak to sie nazywa i czy wogole dobrze wytlumaczylam o co mi chodzi. Czy ktoras z Was z tym sie spotkala???
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując