Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak otworzyć pory?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-22, 15:23   #37
Adzix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 4
Do Pixie i innnych wrocławianek

Hej,
rozwoj watku odpowiedzal juz na wiele z moich pytan. Borykam sie z podobnymi problemami, jak wy.
Byla mowa o zabiegach, ktore mozna wykonac w gabinetach. Podobnie jak Pixe korzystalam z uslug Derma Puls, ale ceny sa tam bardzo wysokie. Poza tym zabiegi owe dzialaly tylko na skutki zmian na mojej skorze, a nie dociekano jaka jest ich przyczyna (moze uznano, ze nie sa zbyt powazne i da sie z tym zyc... takie odnioslam wrazenie...). Dlatego szukam miejsc, w ktorych zdiagnozowano by gdzie lezy przyczyna problemow (hormony mam w porzadku, to juz zbadalam).
A wiec po pierwsze, bede wdzieczna za polecenie we Wrocławiu jakiegos dobrego dermatologa, ktory zlecilby jakies badania skory. A poza tym szukam dobrze wyposazonego gabinetu kosmetycznego, w korym mozna wykonywac zabiegi podobne do tych, ktore oferuje Derma Puls (ale spodziewam sie, ze taniej).
Ciesze sie, ze watek traktuje tez o codziennej pielegnacji, bo szczerze mowiac, skutki zabiegow w gabinetach u mnie utrzymuja sie dosyc ktrotko i cera ciagle sie zanieczyszcza. Wyprobowalam wiekszosc specyfikow, o ktorych pisza dziewczyna i wciaz szukam cudownego srodka...
Piszcie dalej!

Pozdr.
A.
Adzix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując