Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-26, 11:26   #311
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Prosiłabym o przeanalizowanie składów tych oto kosmetyków na tle zapychania, szkodzienia skórze. I czy jest szansa że zadziałają. Mam cerę tłustą, trądzikową


Himalaya Maska z Miodly Indyjskiej do cery trądzikowej

ingredients: neem (azadiracha indica) 100 mg, fuller's earth (multani mitti) 40mg, ext: turmeric (curcuma longa) 20mg
other ingredients: aqua, kaolin, glycerin, bentonite, fragrance, methyl, paraben, phenoxyethanol, xanthan gum, propyl paraben, sodium EDTA, 2-bromo-2nitropropane-1,3-diol, sodium lauryl sulphate

Himalaya Oczyszczająca maska błotna do cery tłustej

ingredients: mineral clay 170mg, fuller's earth (multani mitti) 100mg, exts: khus-khus (vetiveria zizanioides) 10 mg, walnut (juglans regia) 10mg,
other ingredients: aqua, glycerin, bentonite, methyl paraben, 2-bromo-2nitropropane-1,3-diol, sodium EDTA, xanthan gum, sodium lauryl sulphate, fragrance


Himalaya Krem przeciw trądzikowi i wypryskom
(tutaj nie wiem, czy ma szansę coś pomóc)

ingredients: lentil (lens culinaris) 25mg, barbados aloe 200mg, five-leaved chaste tree (vitex negundo) 12,5mg, silk cotton tree (salmalia malabarica) 12,5mg,
other ingredients: aqua, stearic acid, cetyl palmitate, glyceryl stearate SE, glycerin, propylene glycol, sorbitan oleate, polysorbate 80, xanthan gum, methyl paraben, fragrance, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, propyl paraben
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM


martajg jest offline Zgłoś do moderatora