Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zadbana w UK?
Wątek: Zadbana w UK?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-31, 15:33   #23
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Zadbana w UK?

Pracowałam w Irlandii. Na co dzien miałam kontakt z klientami, byłam sekretarką, codziennie miałam makijaż, włosy zawsze też zrobione chociaz obiecałam sobie nie prostować przez 2 tygodnie wiec robiłam czasami koczek, czasmi kręciłam, musiałam być elegancko ubrana.. Jednak mimo wszystko źle się czułam bo będąc tam 3 miesiące miałam spoooore odrosty i byłam blada, wiadomo w Anglii i Irlandii słońca jak na lekarstwo, na solarium tam nie chodziłam bo szkoda było mi kasy. Jednym słowem dbałam o siebie, ale nie tak bardzo jak dbam tu w PL Na początku cieszyłam się ze moja praca będzie wymagała tego że mam dobrze wygladac, jak większość dziewczyn lubie robić sobie ' spa ' bo wtedy nawet wewnętrznie lepiej się czuje, gdy patrze w lustro i mowie O! wyglądam fajnie Sytuacja wyglądała nieco inaczej bo po 8 godzinach w pracy byłam na prawde zmęczona, pozniej jeszcze dojazd, zakupy do domu.. jedyną rzeczą o której marzyłam była kapiel. Aaaha i stan moich włosów był fatalny nie wiem czy to przez wodę ale zaczeły mi starsznie wypadać, a dodatkowo nie mogłam znaleźć żadnych profesjonalnych produktów do włosów mowie o tych fryzjerskich, mozliwe ze słabo szukałam,ale wydaje mi się ze są trudniej dostępne niz tu w Pl.
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując