Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jagiellonia-lech 2:3...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-13, 21:08   #19
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez nettesheim Pokaż wiadomość
Dziekuje! hmm niby malo niby w sam raz kurcze sama nie wiem ale chyba sie skusze macowe pigmenty sa tak piekne...
Dalo mi t jakies wyobrazenie o ilosci.. jeszcze raz dziekuje!
Do usług
Wiesz ja po pierwsze nie maluję się na kolorowo (moja norma to rozświetlasz i jakiś czarny cień, który na powiekach staje się szary bo mam tendencję do "nieprzedabrzana" z cieniami)
także kupiłam te 26pigmentów żeby posprawdzać kolorki i na nic mi się to nie zdało bo nieoznakowane to nic poradzę sobie i napewno mam świetną kolorową zabawę z nimi więc polecam. a kolory - mega, cudowne, niestety mam zły aparat do pokazywania kolorów.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Jak super kolorki dobrane, bardzo mi się podoba. A uroda Twoja nieprzeciętna.
dziękuję, kolorki natchnione Kasią

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Moccari wiem, że sie sprzeczać będziesz, ale Ty jesteś bardzo ale to bardzo, bardzo, bardzo, bardzi o bardzo podobna do Charlize Theron.
No naprawdę z tymi rozpuszczonymi to chyba jej zdjęcie omyłkowo dałaś.
My angel of make up...czarujesz tutaj urodą i tym swoim anielskim perfekcjonizmem (wprawdzie natura Ci pomaga, ale...z bólem serce piszę masz i zdolności i urodęi do tego jestes wrażliwa i bardzo kochana.
Nawet jędzowata babska zadrość przez tę ostatnia cechę nie ma szans
oh Ty Łobuzie z Charlize mi wyjeżdża
wiem że wiesz, że ją kocham to mnie chcesz jeszcze bardziej rozuśmiechać
zazdrość o urodę nie ale była kiedyś o faceta i próba odbicia (w sumie nie raz i niejednego ) - wtedy Kociaku uwierz mi nie byłam kochana
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując