Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie farby najlepsze,jakie najgorsze???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 10:31   #28
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Jakie farby najlepsze,jakie najgorsze???

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Na temat Palette to można powiedzieć tylko jedno słowo- że jest to g...no;-)
A najgorsze:
- Nr.1 to Palette !!!!!!!!!!
- Wszelakie Farby garniera
Dokładnie, na temat palette, nie da się powiedziec absolutnie nic dobrego. No, moze tylko, że kolor całkiem długo trzyma, ale to co ta farba robi z włosami jest po prostu koszmarne! Dopiero kiedy ufarbowa łam ta farba włosy i kompletnie je zniszczyłam, kolezanki uswiadomiły mnie, że to najgorsza farba na świecie... Teraz dwoję się i troję, żeby doprowadzić moje włoski do względnie dobrego stanu, nie rezygnując jednocześnie z farbowania, co jest trudniejsze niz myślałam...

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Pokaż wiadomość
ja polecam Wellę Wellaton . jest delikatna, długo się trzyma, włosy błyszczą . odradzam za to stanowczo Safirę (siano z włosów i kolor zupelnie inny niż miał być) i Garnier Color Naturals (spłukał się po tygodniu i pozostawił sianko ).
Wellaton jest całkiem fajny
Ja polecam jeszcze Londe naturals Color - nie niszczy w ogóle włosków. Tylko mam wrażenie, że kolor się trochę zbyt szybko spłukuje, chociaż w porównianiu z Garnierem trzyma dłuugo - albo to po prostu wina moich podniszczonych włosków...

Co do trwałości koloru, fryzjerka polecała farby profesjonalne, bo żadna "trwała" farba sklepowa tak naprawdę nie jest trwała.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując