Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-06, 19:25   #4174
teja1
Zakorzenienie
 
Avatar teja1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 977
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
kurde, tak myślałam...czyli zimowy golf przyjdzie mi nosić wiosną no trudno
to ja mam chyba za małe kurtki



to faktycznie się opłacało jak wyzdrowieję to rzucę się na I. może akurat jeszcze załapię się na promo
Różowy w ramionach jest szerszy i faktycznie mi się ciągnie jak zakładam płaszczyk, ale nie czuję się jak ludzik michelin więc nie jest źle

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez sylion Pokaż wiadomość
Łudzę sie ze przyjdzie taki moment gdy przestaniecie na ogólnodostępnym wątku klasyfikowac interlokutorow na tych którzy są podgladaczami, handlarzami, znanych i nieznanych - wszyscy zasługują na taki sam szacunek i uprzejmość. Byłoby miło zaglądać i sie odzywać.

Jakby komuś udało sie dorwac sandalki w paszecxki w rozmiarze 41. Bądź mikrotorebeczke byłabym dozgonnie wdzięczna.
Mnie nie dziwi, że ktoś z dystansem podchodzi do osób, które się nagle pojawiają podczas wyprzedaży prosząc o pomoc, bo słabo jest zostać z ciuchami, które się komuś odwidziały, albo jednak nie ma chwilowo tyle kasy. Nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi, sama na jednej z moich pierwszych wyprzedaży tutaj zostałam z ubraniami, dziewczyna nawet nie raczyła napisać mi maila, że rezygnuje, nie przeleje kasy i żebym oddała...

Co do szacunku nie ma dyskusji, ale raczej handlujący nigdy się nie spotkają tutaj z uprzejmością starając się złapać coś jak najtaniej i sprzedając x razy drożej, skoro każdej z nas zależy na jak najkorzystniejszym zakupie.

Ot takie moje zdanie.
__________________
gonię kreski po ekranie...
teja1 jest offline Zgłoś do moderatora