Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-23, 22:30   #56
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja też jestem ciekawa
Opalam się bardzo ciężko na czerwono(dostaje wysypki, bąbeli na ciele)później powoli brązowieje ale opalenizna jest leciutka nie złocista raczej bardziej ziemista...

Zdecydowany wyrazisty niebieski odcień oczu (ludzie zwracają na nie uwagę), obwódka trochę ciemniejsza taki granat jakby, mam plamki szare,jakby zielono-niebieskie, brwi w takim mysim kolorze,ciemnego blondu, ale raczej delikatne, jasne, rzesy jasne mało widoczne bez pomalowania

Kiedyś miałam piegi kiedy długo przebywałam na słońcu teraz nie, jeśli były to raczej złotawe, pomarańczowe, mam kilka pomarańczowych, rudych pieprzyków na ciele

Odcień cery trudno mi określić, wpadajcy w róż raczej, cera dość jasna, rumienie się chyba bardziej na różowo. Ale przy tym pytaniu mam dużo wątpliwości.

Naturalny to ciemny blond(w dzieciństwie miałam jasny blond, potem zrobił się ciemniejszy do "mysiego"blondu, reflesy zawsze miałam ciepłe,złotawe.)

Kolor ust jest ciepły, stawiałabym na koral.

Lubię jasne kolory pastele(błękity, seledynowe, pistacjowe,kanarkowe,pudr owe róże) oraz nasycone,radosne,czyste barwy (żóty, fuksja, czeriweń, turkus) nie przepadam za zgaszonymi barwami-ciemnymi zieleniami, rudościami, brązami, fioletami.
Dodaję moje fotki, niestety w makijażu ale może coś podpowiedzą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 50400108p.jpg (8,5 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hjj.jpg (9,7 KB, 155 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora