Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 07:47   #12
spinka26
Raczkowanie
 
Avatar spinka26
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zielona gora city
Wiadomości: 39
PROSBA O POMOC: JA I KWASY?...czy zostaje mi wytłuc lustra w domu...?

Od zawsze mam klopoty z cera. Najpierw tradzik, obecnie - po wieloletniej kuracji Diane i polrocznej Tetralysalem (kt nawet pomagal) - od czasu do czasu pryszcze (nawet guzki), zas na co dzien: zaskorniki, ciapki, kreski, plamy, grudki i wszystko co mozliwe w natezeniu conajmniej srednim

Cere mam tlusta z tendencja do luszczenia. Po kazdym myciu swieci jak latarnia, ale jednoczesnie sciagnieta jest tak, ze tylko czekam, kiedy peknie. Zawsze mialam klopot z doborem kremow pielegnacyjnych, wiec na dzien dzisiejszy nie uzywam zadnego.
Najbardziej wkurza mnie fakt, ze bruzdki od nosa w kierunku ust, skore wokol ust i zagiecie brody mam wiecznie w innym kolorze anizeli reszta twarzy. Jakies takie czerwone, obrzydliwe uuch, Dziewczyny, wierzcie mi, chwilami prawie zygam na swoj widok...

wizyty u lekarzy koncza sie zwykle na glaskaniu mnie po twarzy i przepisywaniu kolejnych antybiotykow

wizyty u kosmetyczki natomiast niosa ze soba dylemat: poddac sie temu glebokiemu zluszczaniu naskorka czy nie??? One twierdza, ze efekt bylby cudowny, ale pekam mam klopot z trafieniem do specjalistki - kazdy radzi kogo innego, a sam z zabiegu nie korzystal (ale slyszal, ze..., a w koncu to twarz, gdybym miala wygladac jeszcze gorzej, zostaloby mi juz tylko isc do rzezni i prosic o wymiane ryja...). Po oczyszczaniu bardzo szybko wygladam, jakbym nie robila nic z soba od kilku mscy

Moze wiec moglabym sprobowac podzialac sama , myslalam o Lysanelu
tylko jeszcze kilku rzeczy nie wiem: czy kwasow mozna uzywac w trakcie karmiena piersia?? 4 msce temu powilam Synka, wiec tocza sie we mnie wojny hormonalne na pewno, ale zapewniam - przed wojna wygladalam prawie tak samo - mialam tylko troche wiecej wlosow i ladniej sie ukladaly
i: czy kwasow mozna uzywac w trakcie antykoncepcji hormonalnej?

DZIEWCZYNY, prosze o pomoc. Widze, ile tu osob znajduje cenne wskazowki a propos swych bolączek, moze i mnie - na dzien dzisiejszy bezsilnej - uda sie doradzic?
spinka26 jest offline Zgłoś do moderatora