Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-21, 18:41   #22
GONIA1225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 91
Cera bardzo tłusta, bliznowata i zniszczona POMÓŻCIE

Witam wszystkie Wizażanki!
Jestem nowa na tym portalu i dopiero raczkuję w porównaniu z tym co czytam w wątkach na tym forum. Jeśli walnę jakąś gafę to z góry przepraszam!!!
Tak jak niektóre z was mi radziły, założyłam własny wątek dotyczący pielęgnacji mojej cery. Po tym co przeczytałam do chwili obecnej wiem absolutnie, że źle zajmuję sie moją buzią.
Mam (niestety) sporo latek. Na mojej twarzy pokazują się konkretne zmarszczki, a do tego wciąż nie mogę pozbyć się blizn pozostałych po pryszczach i trądziku.

Cera bardzo tłusta - wiem co mówię.

Oczywiście używam żelu do mycia twarzy, toników do cery tłustej itd. jednak są to, jak ktoś napisał śmieci ze sklepów drogeryjnych.
Retin A, używałam dobrych pare lat temu, a potem jak zginął z aptek to był koniec.
Dlatego bardzo się ucieszyłam jak powiedziałyście że znów jest. Już mam zamówiony Ale ja go używałam tylko miejscowo żeby zasuszyć.
Nie mogę pozbyć się tych dziur na całej twarzy.
Najbardziej ciekawi mnie jak mogę zrobić sobie mocniejsze złuszczanie i co z tymi filtrami.
Proszę pomóżcie dziewczyny
GONIA1225 jest offline Zgłoś do moderatora