Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie na blond - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-22, 08:00   #89
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amelka009 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.Farbuję wlosy na jasno u fryzjera od pięciu lat.Swój kolor mam ciemny brąz wiec fryzjerka uzywa rozjasniacza. efekt jest taki ze musze juz zageszczac wlosy.....mam wprawdzie piekny blond ale 1/5 wlosow mniej niz na poczatku!!!!!!Przestrzega m zatem przed niektorymi fryzjerkami ktore maja gdzies twoje wlosy,robia rozjasniaczem zeby nie byly zolte...a jak ci wypadna to twoj problem...tym bardziej ze jest to proces dlugotrwaly
Teraz zamierzam sama zafarbowac jakas dobra farba bo juz sie boje ze jak dalej bede robila rozjasniaczem u fryzjera to zostane łysa!!!!!!
Nie zgadzam sie dlatego z radami idz do fryzjera to nie bedziesz miala zółtych,bo nikt nie pisze ze może ci fryzjerka spalic wlosy rozjasniaczem....
Miałam ten sam problem tez mam ciemno brązowe włosy uzywalam rozjasniacza i włoski sie przesuszła i łamały.Teraz juz od 3 ms-cy uzywam wellaton 12/1 ale tylko na odrosty kolor ładny lekko złoty ale taki przyjemny co wazne nie rudy a i wloski w lepszej kondycji tzn. te ktore sa potraktowane tylko farba bo az mi te sianko z rozjasniacza odrosnie z reszty włosów to musze troche poczekac w kazdym razie juz caly czas bede uzywac tej wellaton 12/1 na sam odrost nie przeczesuje farby na reszte wloskow kolor i tak wychodzi rowny a tak sie nie niszcza.
Dodam jeszcze ze wyprobowalam rozne blond farby z różnych firm ale wszystkie dawaly rudy refleks najmocniej rozjasnia mi wlasnie ta z wellatonu a nie jest taka żrąca jak rozjasniacz.
Pozdrawiam.

Edytowane przez arzdąc
Czas edycji: 2008-12-22 o 08:04 Powód: dopisanie jednej uwagi
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując