Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-25, 13:20   #2855
joanna tw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Ocena pielęgnacji początie biochemią

mam nadzieję ze to odpowiednie miejsce do napisania tego postu bo dlugo szukałam)
a wiec tak-wczoraj byłam w warszawskiej sephorze,zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze na krem sisley hydra global + clarins ecran emulsja uv spf 40. Zapytałam więc konsultantki o ten krem sisleya, bo jest to dosyć odżywcza emulsja nawilżająca,którą chcialam stosować pod clarinsa, myślę ze to dobry wybór, mam 29 lat i moja skóra nie sprawia większych problemów prócz suchości, no i wracając do konsultantki, ona oburzona tym ze chcę zakupić te dwa kremy i stosowac je jednocześnie tzn najpierw sisley,a na to clarins,odpowiedziała mi ze żaden z tych kremow nalożonych na twarz nie bedzie działal,bo jeden krem zaabsorbuje dzialanie drugiego i odwrotnie,czy to prawda? czy to jest w tym jakaś prawda? juz od lat stosuję taką taktykę,najpierw cos odżywczego,odczekuję 10 minut i nakladam wysoki filtr,przecież to prawidłowo. A tu wczoraj sie dowiedziałam ze krem na ktory wydaję ponad 600 zl nie bedzie działał, bo zostanie zaabsorbowany przez ten z filtrami, proszę powiedzccie czy to jest prawda? dla porównania podaję sklady sisley i clarins. Czy Waszym zdaniem jest to dobry i wartościowy skladnikowo zestaw?

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

sisley hydra global
-water glycerin,isodecyl,neopent anoate,helianthus annus,sunflower,seed oil,hydrolyzed viola tricolor extract,sorbitol,malachit e extract,castanea sativa chesnut,seed extract,dimethicone,cetar yl alcohol,arachidyl alcohol,stevia rebaudiana extract,tocopheryl acetate,panthenol,nylon 12,algae extract-parafin,squalane,benehyl alcohol,phenoxyetanol,arg inine,cetaryl glucoside,carbomer,arachi dyl glucoside,allantoin,potas ium cethyl phosphate,,sodium methylparaben,sorbid acid,thymus mastichina herb oil,lavandula angustifiola oil,tetrasodium edta,sodiumacrylates copolymer,yeast extract,hydrogenated polyisobuthene,salvia officinalis sage oil,polygryceryl 10 stearte, phospholipidis,butylene glycol,methylparaben,pota ssium sorbate,ethylparaben,buty lpraben,propylparabenisob utylparaben,tocopherol

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

no i ten clarins uv ecran spf 40

Cyclopentasiloxane - Water - Aluminum Starch Octenylsuccinate - Polyglyceril-3 Polydimethylsiloxyethyl - Alcohol - Aluminium Hydroxide - Stearic Acid - Sodium Chloride - Peg/Ppg-18/18 Dimethicone ?Tocopheryl Acetate - Fragrance - Disodium EDTA - Butylene Glycol - Glycerin - Pentylene Glycol - Biosaccharide Gum-4 - Thermus Thermophillus Ferment - Lapsana Communis Flower/Leaf/Stem Extract - Camellia Sinensis Leaf Extract - Rhodiola Rosea Root Extract - Phenoxyethanol - Potassium Sorbate - Sodium Lauryl Sulfate.
proszę poradźccie
joanna tw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując