Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkład na zimę dla cery naczyńkowej.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-11-21, 07:47   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Podkład na zimę dla cery naczyńkowej.

Nie wiem dlaczego piszesz że nie można używać nawilżających zimą? Oczywiście że można. Kiedyś twierdzono, że nie należy uzywać kremów nawilżających zimą, ale już jakiś czas temu się z tego wycofano. Ja mam cerę naczynkową ale u mnie podkład to cecha drugorzędna. Lubię dość lekkie i płynne, i takie używam, ale chronię cerę tym co jest pod spodem - nakladam kilka warstw, zwykły krem i coś ochronnego - ja jestem wierna kremom SVR, dzięki zawartości dwutlenku tytanu zostawiają wyraźną warstwę na skórze. Dopiero na to kładę podkład. Zimą powinno się używać nieco bogatszych, gęściejszych podkładów, mogą być w formie kremowego kompaktu, albo naprawdę gęstego fluidu. Wiele osób uzywa trwałych podkładów, takich jak teint idole czy Spectacular HR, bo są gęste i dobrze chronią. Ja sama używałam miliona rożnych ale chba nic tu nie polecę - używam prawie wyłącznie podkładów z górnych półek, a jedyne dwa ze średniej które lubiłam już zostały wycofane. A może A może Unifiance La Roche ten przeznaczony do skóry suchej?

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując