Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-12, 18:30   #1714
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Swoją drogą przydałby się krótki przewodnik po markach mineralnych. I dosłownie po parę zdań na temat zalet i wad zamawiania w poszczególnych sklepach. To by była fantastyczna rzecz, niezależnie od tego czy podforum powstanie, czy nie. Na początek można by wziąć najpopularniejsze marki (albo takie, z którymi miałyśmy do czynienia). Jakby zrobić z tego pracę zbiorową, to dałoby się opracować większość firm z listy pastereczki.
Kolejny genialny pomysł

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
przyszly mi mineraly (podobno mineraly) z ebaya. teraz sie fatalnie czuje to nie poczytam skladu ani nic... nawet jeszcze nie otworzylam...
A co to za kryzys?

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
hmmm, ale swoją drogą to chyba zależy od rodzaju cery..
Moja jest bardzo przetłuszczająca się i niezależnie od tego jaki minerał nałożę ( jaką formułę) to świece się jak latarnia po niecałej godzinie. Czekam jeszcze na paczki z buffd i joppa, żeby porządnie przetestować, ale chyba będę musiała zainwestować w jakiś puder typu start to finish, albo polecana silice.
No tak, znam to - jeśli cera postanowi się przetłuścić to zrobi to niezależnie, jak będziesz chciała temu zapobiec Ale próbuj, próbuj, bo minerały każdej firmy działają inaczej na skórę.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
mozesz tez zamowic podklad bez miki

a tu dla Was bladzioszki bialy podklad do rozjasniania

http://www.fyrinnae.com/index.php?_a...&productId=288
Podobny podkład ma Buff chociażby

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
bez miki? A które to są na przykład?
Tutaj może zobacz http://people.delphiforums.com/traci...List22405.html

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
dotarły minerały ale nie mają składu:/ więc nawet nie wiem co mają w środku. napiszę do sprzedawcy ale to jak się lepiej poczuję.
Jak w ogóle można sprzedawać coś bez podanego składu? To chyba nielegalne

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
czytałam tamten Twój post o krzemionce. Jednak nie są to informacje potwierdzone, ale zdaję sobie sprawę z zagrożenia.
Tak naprawdę, to każdy pył wdychany może prowadzić do pylicy i nowotworu. Zresztą, nie zaleca się przecież "dymić" i kurzyć wokół siebie minerałem. Możliwe, że talk ma jakieś działanie cancerogenne, sądzę, że nie ma co popadać w paranoję, nieoniecznie uwielbiać ale też niekoniecznie unikać


Swoją drogą, wielbicielki mineralnego kiciusia (Meow ) jeszcze nie zalały KWC?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora