Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ce-ce
Wątek: ce-ce
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-22, 17:40   #21
pink231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Re: cece

[QUOTE=mmq;317345]Hej ja stosowale tą farbe i uważam ze to totalna porażka ( mialem niebieską czerń), jest o wiele gorsza od zwyklych farb supermarketowych, strasznie szybko sie zmywa a kolor nawet na poczatku nie jest ladny - w sumie to zadna profesjonalna z tych które mialem nie byla lepsza od zwyklych ze sklepu.[/QUOT

absolutnie nie zgadzam się z Tobą... mam od roku 1,11 ce-ce i nigdy nie byłam tak zadowolona jak z tej firmy , jestem wizażystką, i fryzjerką, pracuję na ce-ce i matrix często loreal, i jeśli chodzi o ce-ce paleta ma piękne odcienie szczególnie rudawe, czekolady, brązy . blond jest bardzo ubogi jeśli chodzi o ce-ce . kolor trwały. Zwykła marketowa farba zmywała mi się już po 3-4myciach, a używam niebieskiej czerni - granatowa czerń. Więc ce-ce jest rewelacyjna!!!!! kolor trzyma równy miesiąc!!!!!!!!!!!!!!!!
ps. Jeśli ktoś załóżmy nie wie jak dobrać proporcje, to też farba zmywa się szybciej a przy okazji gdy nie jest nałożony przez fryzjera wychodzą na głowie trzy kolory.. Pozdrawiam wszystkie fryzjerki ;-)
pink231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując