Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-17, 19:38   #23
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
U?

I 2 kromki domowego chleba posmarowane wiejskim, 3 plasterki salami, 1 plaster sopockiej, plastry pomidora i ogórek kiszony
II big milk w polewie czekoladowej (big bambi?), jogurt pyszny danone morelowy (130g)
III 3 kawałki pieczonej ryby, 4 placuszki (brokuły i kalafior w cieście naleśnikowym smażone na oleju)
IV duze jabłko, 2 kromki tostowego pełnoziarnistego pszennego z wiejskim (jedna z łyżeczka dżemu, druga z sopocką i papryką); 2 małe ogórki kiszone; herbata czerwona

czy to nei za duzo jak na U? chodzi mi konkretnie o kolację.. chciałabym pozbyć się brzuszka, bo ostatnio mi sie przytyło a na ćwiczenia nie mam ochoty i siły.. nie wiem czy to wina tabletek anty (biorę 5 dzień). boję się, że jednak po nich jeszcze bardziej sie rozrosnę..


ps

proszę ludową, izę wiosenną i inne U-trzymaniowiczki o wklejanie jadłospisów!!! raz raz!
Wiesz z tym brzuchem to może być wina anty , ja pierwszy tydzień jak brałam antykoncepty to miałam wrażenie jakbym była w ciąży, miałam strasznie opuchnięty i obolały brzuch ale po ich odstawieniu wszystko wróciło do normy, a najważniejsze: tabletki antykoncepcyjne nie powodują tycia a jedynie zatrzymywanie wody w organizmie przez co mamy wrażenie że przytyłyśmy.
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora