Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-29, 22:43   #670
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Chcialam sie wypowiedziec na temat testowania kosmetykow na zwierzetach Koncernu Loreal'a.
Otoz,lekko zdziwiona tym co przeczytalam na tym watku postanowilam zadzwonic do mojej siostry ktora pracuje wlasnie w tym koncernie i sprobowac dowiedziec sie jak to jest...


otoz,ona tez byla tym zaskoczona co jej powiedzialam i oznajmila mi ze oni testuja kosmetyki na jakichs skorach produkowanych na wzor ludzkiej czy cos takiego... (niewiem jak sie to fachowo nazywa)
pozatym skora zwierza jest inna niz ludzka,wiec jak moga na nich testowac kosmetyki dla ludzi...
Pozatym sa ludzie ktorzy zglaszaja sie aby byc obiektami doswiadczalnymi,i na nich robi sie takie testy.
Przyklad: na wielu kosmetykach pisze "testowane na osobach ze skora wrazliwa,tradzikowa,tlust a.."

napewno sa to tylko oficjalne informacje,ale nie jest nic dokladnie powiedziane... rozni ludzie maja rozne wersje.

Pozatym tak wielki koncern jak loreal mysle ze ma wystarczajaco duzo pieniedzy aby wykorzystywac nowe technologie,swiat w koncu idzie do przodu-i zwierzeta nie sa w tym przypadku jedynym wyjsciem.
w koncu to tez organizm.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora