Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Musowy - STEP... mój pierwszy :o
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 18:12   #12
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Musowy - STEP... mój pierwszy :o

Cytat:
Napisane przez Meariel Pokaż wiadomość
Yennefer bardzo fajnie i szczegółowo wykonany step, jestem pod wrażeniem (że też miałaś tyle cierpliwości). Efekt również miły dla oka- podoba mi się

Moja cierpliwość kilkukrotnie była wystawiana na próbę, bo nie dość ze te foty robiłam przy każdym etapie, to jeszcze swiatło mi się zmieniało - raz chmury, deszcz, raz słońce
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie musisz miec niezmienska cierpliwosc zeby ciagle fotki pstrykac w kazdej fazie makijazu podobaja mi sie kolory lagodne takie i ciekawie wygladaja

Ale powiem, że robienie tego stepika mnie odstresowało
Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Super stepik!!!!podoba mi sie,makijaz tez swietny.prosze napisz mi czy te cienie w musie po kilku godzinach nie zbijaja sie w zalamaniu powieki i czy koniecznie potrzebuja bazy????

Moja opinia będzie niemiarodajna, bo ja pod wszystkie cienie stosuję bazę - taka uroda, że bez bazy wszystkie cienie mi się zbijają
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Yen dobra robota


Cytat:
Napisane przez czarnachinka Pokaż wiadomość
Świetny step Podoba mi się efekt końcowy, ale również dokładność zdjęć i opisów...i Twoje poczucie humoru Brawo
Jestem poza tym ciekawa tego cienia w musie, ale jeszcze nie uległam pokusie jego zakupu

Dobrze się bawiłam przy tym stepie, jak i przy robieniu opisów A cienie są fajne, ale nie namawiam

Bardzo mi miło, że STEP się podoba
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując