Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Musowy - STEP... mój pierwszy :o
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-01, 09:06   #29
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Musowy - STEP... mój pierwszy :o

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Brawo! Świetny step!!

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
świetny stepik i super opisylubie,jak opisy sa na zdjęciach,bo to ułatwia przyswojenie wszystkiego bardzo dobrze Ci to wyszło

PS. i nie zmieniaj podkładu na ciemniejszy(jak to ktos zasugerował)ten jest dobrze dobrany, a bledzioszki sa fajne(sama jestem)

Też uważam, ze udało mi sie dobrze dobrać kolor podkładu I też lubię swoja bladość, chociaż... przyciemniona skóra też nie jest zła
Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
oczywiście,że mnie nie drażni Twoja bladość,jesteś bardzo śliczna po prostu chodziło Mi o to ,że Ja jeśli zrobiłabym makijaż pokazany przez Ciebie to nałożyłabym ciemniejszy bo po prostu lubie mieć ciemniejszą buzie

Pozdrawiam gorąco

Aha, i wszystko jasne
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
super przejrzyste i klarowne, bardzo dobre i wyraźne zdjęcia.
Pytanie techniczne - co to dokładnie za pędzelek, którym rozcierasz cienie w poście 2 na pierwszym zdjęciu, sephora? Mogłabyś podać jakiś numer jego może, jesteś zadowolona z niego? Potrzebuję jakiegoś pędzla do rozcierania. Dziękuję z góry i pozdrawiam

Z pędzli Sephory jestem bardzo zadowolona, służą mi juz kilka lat i sie nie zużywają, nie gubia włosków etc. Numerek podam jak wrócę z pracy do domku
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Yen brawo!! Świetny stepik i świetny makijaż Komentarze też niezłe ;D



Dziękuję Wam wszystkim
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując