Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 18:41   #20
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość
Nie, nie zależy mi na bardzo konkretnym pogrubieniu Tzn. nie podoba mi się efekt rzęs obklejonych tuszem. Widziałam np. jak wygląda na rzęsach bardzo popularny wśród forumek Fatale i mi się taki efekt nie podoba. Chodzi o bardziej naturalny efekt- rozdzielone rzęsy, ładny może być lekko błyszczący kolor, pogrubione, ale nie sztywne jak kołki.

Ze wszystkich tuszów, które próbowałam najbardziej odpowiada mi efekt po Volume Flash, ale sam tusz jest strasznie niskiej jakości- niszczy rzęsy, robi grudy, rzęsy pozostają sztywne i trochę chropowate i potem dolne kleją się do górnych, po całym dniu szczypią mnie oczy.

Skoro te tusze wytrzymują tylko 2-3 tygodnie, chyba pomyślę o Lash Queen Feline Blacks (to chyba dośc nowy tusz, jeszcze nie powinni sprzedawac starych i wychniętych egzamplarzy) i o High Impact Curling. Chociaż zmywanie tego drugiego ciepłą wodą, tak jak Power Lasha, to pewnie będzie porażka...

Malowanie w perfumerii jest do niczego. Te tusze i tak prawie zawsze są wyschnięte i zakurzone, brudne, wymacane... Poza tym w domu maluję się tak, że tam tego nie powtórzę bo nie ma warunków. No i do sklepu wybiorę się zapewne wieczorem, a mam bardzo jasne rzęsy. Wiosną jest jeszcze takie światło, że bez makijażu wyglądałabym jakbym była chora, po prostu nieestetycznie.
ja mam fatale i rzeczywiście rzęsy nie są idealnie rozdzielone - ja go używam z Virtuose (rozdzielenie + podniesienie), a na to Fatale (pogrubienie) i efekt jest fajny

zdaję sobie sprawę, że ta kombinacja jest trochę bez sensu, ale ja i tak do naturalnego makiażu używam Virtuose, więc go mam i często tak właśnie łączę

mam też Hypnose i on daje właśnie bardzo ładne rozdzielenie i pogrubienie bez widoczności tuszu na rzęsach (podobny efekt dawał u mnie EFC i nie wysychał mi po dwóch tygodniach i swego czasu zużyłam chyba 3 opakowania tego tuszu)

niestety nie porównam efektu do Volume Flash,bo nigdy nie używałam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując