Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta zadbana.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-29, 19:59   #347
Dzejd
Raczkowanie
 
Avatar Dzejd
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: City
Wiadomości: 398
Dot.: zawsze zadbana

Uwielbiam dbać o siebie, kobieta powinna dbać o siebie, by dobrze czuć się w swoim ciele, no i te wszystkie moje zabiegi upiększające sprawiają mi po prostu przyjemność.
Włosy - mycie codziennie rano szamponem + odżywka, maskę do włosów nakładam raz na tydzień, jeśli natomiast chodzi o stylizacją – to rano na mokre włosy wycieram odrobiną pianki ochronnej do układania włosów i układam swoją fryzurę, jak jest większy wiatr na dworze to także pryskam włosy lakierem do włosów. Do fryzjera chodzę na podcięcie mojej fryzury, natomiast farbuję się sama w domu, generalnie nie mam problemów z odrostami, bo moje włosy są raczej ciemniejsze i farby do włosów też używam ciemniej.
Twarz – używam żel do mycia twarzy, toniku do twarzy i krem matującego na dzień, natomiast na noc na przemiennie maść antybakteryjna albo krem nawilżający, a raz w tygodniu robię peeling twarzy i zależnie od potrzeb mojej cery raz lub dwa razy w tygodniu nakładam różne maski na twarz.
Ciało –używam mydełka w płynie mocno nawilżającego, obowiązkowo po każdym prysznicu nakładam balsam do ciało oraz krem do rąk i do stóp, raz w tygodniu robię dokładny peeling na całe ciało.
Paznokcie-gdy są w gorszej formie to robię im kuracje olejkiem rycynowym(ponadto ten sam olejek stosuje zawsze na noc na wzmocnienie brwi i rzęs), a tak to maluję je różnymi odżywkami do paznokci oraz kolorowymi lakierami. Staram się żeby moje paznokcie były zawsze ładnie wypiłowane, nawet gdy mam na nich tylko odżywkę do paznokci, bo ostatnio częściej stosuję tylko odzywki niż lakiery do paznokci. Ale z lakierów kocham takie kolory jak-czerwień, czekoladę, bordo, czarny, wiśnie, ciemny fiolet.
Makijaż –staram się malować na co dzień, wtedy nakładam podkład matujący, lekki puder i jak potrzebuje to też nakładam korektor, tusz do rzez i kredkę do oczu oraz pomadkę ochronna i transparenty błyszczyk do ust, na wielkie wyjścia dodaje do tego wszystkiego kolorowe cienie do powiek i mocniejsze pomadki do ust.
Zawsze dbam o swoją dietę, staram się jeść zdrowo i ćwiczę regularnie na siłowni trening siłowy oraz trening aerobowy, bo bez tego ruchu nie żyłabym, po prostu uwielbiam ćwiczyć.
Ubrania-staram się ubierać trochę zgodnie z moda, lecz nie patrzę tylko na to, jeśli coś mi się podoba to to noszę bez względu na to, że moda na to minęła. Głownie nosze buty na obcasie, bo czuję się w nich bardziej kobieca. Staram się żeby moje stroje pokazywały moją osobowość oraz żeby były kobiece i dopasowane odpowiednio do mojej sylwetki, oczywiście wszystko z gustem, bo można wyglądać kobieco ale z klasą. Ostatnio dużą wagę przywiązuje do dodatków takich jak: apaszki, chusty, szale, różne kolczyki i naszyjniki. Staram się żeby wszystko do siebie pasowało. Używam też zawsze perfum.
Staram się też zażywać regularnie potrzebne mi witaminy i lekarstwa.
To wszystko nigdy mi nie zabiera wiele z życia, bez tego bym po prostu nie potrafiła żyć. Kobieta powinna dbać o siebie i choć jestem osobom bardzo tolerancyjną nigdy nie zrozumiem jak niektóre kobiety nie dbają o siebie, bo kobieta, która ma wiecznie tłuste włosy, obgryzanie paznokcie i chodzi cały czas w dresie wygląda raczej mało atrakcyjnie a wystarczy poświecić trochę czasu i w cale nie duże pieniądze aby poczuć się lepiej w swoim ciele.
__________________
Zaręczona z ukochanym TŻ od 2014 roku
Dzejd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując