Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiany w składach Avenek na sezon 2007 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 14:39   #80
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Zmiany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Hmm, przymierzałam się do kupna mleczka spf 50+ ale teraz mam dylemat. Bo w aptece internetowej podają skład tego mleczka i jest inny niż na Wizażu tam w składzie podają Glyceryl Stearate, a boję się że on może zapychać. I nie wiem co robić. Podaję skład z apteki:
Skład: Avene Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Cyclomethicone, Isodecyl Neopentanoate, Glycerin, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbuthylphenol, Aqua, Glyceryl Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Stearyl Alcohol, PVP/Eicosene Copolymer, Butylparaben, Caprylic/Capryl Triglyceride, Decyl Glucoside, Disodium EDTA, Ethylparaben, Parfum, Isobutylparaben, Methylparaben, o-CYMEN-5-OL, Phenoxyethanol, Propylparaben, Sorbic Acid, Titanium Dioxide, Tocopheryl Glucoside, Triethoxycaprylylsilane,T rimethoxycaprylylsilane, Xanthan Gum, Zinc Oxide

Czy ktoś, kto używa tego mleczka mógłby spojrzeć na skład i powiedzieć który jest prawdziwy? Będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam...
---
EDIT: Jednak skusiłam się na to mleczko, trochę w ciemno. Ale nie zawiera Glyceryl Stearate. Czyli skład z Wizażu jest jak najbardziej ok A podana apteka ma najwyraźniej złe info. Teraz mam tylko nadzieję że mleczko mnie nie zapcha...

Edytowane przez azure
Czas edycji: 2008-07-07 o 14:13
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując