Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Strawberrynet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-09, 19:02   #1552
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Dziewczyny, powiedzcie co to jest ? Złozyłam zamówienie, wybrałam opcję płatności Paypal, otworzyła się strona moja, gdzie miałam kliknać sume do zapłaty, klikam, a tu taki komunikat wyskakuje
Kurs wymiany dla tej transakcji uległ ostatnio zmianie. Przed podjęciem dalszych czynności sprawdź przedstawione poniżej szczegóły tej płatności.

Sprawdzałam w historii moich płatności w Paypalu, nie ma dzisiejszej operacji i nie wiem czy zapłacone czy nie, a 3-krotnie kliknęłam jak ten durny komunikat wyskoczył !! Może 3 razy poszła płatność ?????

EDIT:
Nic na Paypalu nie było, że jakaś platnośż poszła i żadne potwierdzenie zapłaty z mojego Paylapa nie dostałam mailem (jak zawsze), więc wysłałam ręcznie raz jeszcze i teraz jest w mojej historii ta zapłata. Widać najlepiej wchodzić na stronę Paypala nie klikając w pocztę truskwkowego Paypala tylko wejść przez polską stronę i wypełnić ręcznie polecenie wysyłki (tam już było gotowe, tylko zatwierdzić i to zatwierdzenie nie powodziło się i wyskakiwał ten komunikat).
A już się zdenerwowałam

Dziewczyny mam jeszcze pytanie do osób, które kupowały może korektor Heleny Rubinstein - Magic. Jaki kolor nie będzie zbyt biały i zbyt ciemny ? Na truskawie są 3 kolory. Nie wiem czy to wszystkie czy jakieś jeszcze są, ale z tych to chyba 02 tak ? bo np Clinique 01 dla mnie jest za jasny.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-01-09 o 20:55
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując