Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilacja woskiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-27, 13:12   #14
kociakwaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 27
Dot.: depilacja woskiem

ja dziewczyny depiluję ciałko juz od 2 lat plastrami na zimno i sa oki. Nie zostawiaja sladów wosku na nogach i wyrywają włoski dokładnie. To kwestia wprawy uwierzcie mi. Zaznaczam też ze nie mam cieniutkich włosków, a bynajmniej nie miałam ;-) Jak goliłam maszynką musiałam to robić codziennie kłaki grube ostre czarne nawet po goleniu nogi nie były gładkie tylko przeswitywąły już włosy. Teraz jak używam plastrów tyle że DAX plastry cukrowe są oki kosztują bodajże 18 zł i po depilacji mam spokój na pół miesiaca a to dla mnie wybawienie patrząc na to jakie miałam prrzygody z maszynką. To ze wosk rozlewa sie na nogasz wydaje mi się ze wynika z tego że jest zbyt ciepły. Ja wogóle tych plastrów w dłoniach nie rozgrzewam. na dokładnie umytr mydełkiem nóżki dokładnie wyszuszone naprawdę muszą być suchutkie żadnych resztek balsamów, przyklejam taki plaster tylko żę przecinam go na pół przecieram łapka i za sekundę odrywam napinając skórę nogi. Co ważne plastra nie odrywa się unosząc go do góry lecz jak najbliżej skóry szybkim zdecydowanym ruchem. nic nie zostaje ani włoski ani resztki wosku. Osobiście polecam według mnie warto trezba tylko troszkie praktyki zeby zrobić to dobrze ;-) buźka
kociakwaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując