Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ::Spokojne fiolety + paznokcie :) ::
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 18:57   #8
Yazowa
Raczkowanie
 
Avatar Yazowa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kłodzko
Wiadomości: 230
GG do Yazowa
Talking Dot.: ::Spokojne fiolety + paznokcie :) ::

Cytat:
Napisane przez Yazowa
...uwaga...mdleje
PIERWSZA komentarz dopiero teraz bo bałam się aby jaka "zaraza" mi się nie wcieła
zanim mi z glowy wyleci...fajnie popatrzeć na paznokcie od matki natury a nie tak wszędzie widoczne tipsy (jeju mam nadzieje że to Twoje ) moje po tej zime tak się porozdwajały że omal na tipsy sie nie skusiłam...ale twarda ze mnie sztuka, zjadłam paczke tabletków ze skrzypu teraz jem drugą wcieram olejek i moje dochodza do siebie (nie przenoście do wątku o paznokciach ) - dziekuje.Jak ja bym takie oczy potrafiła maziac to bym z zamkniętymi chodziła ...nawet z ryzykiem zaliczenia lampy czy dwóch co nie znaczy że Ci tego życze, podejrzewam że nawet takie bliskie spotkania nie wpłyneloby na jakość Twoich "prac"- Ty to normalnie wszystko bys zatuszowała- nawet siniaki barwy tęczy czy ja zawsze musze sie tak rozpisywać? wszyscy krótko i na temat np. "super " "pieknie" "świetnie" itd...a ja gledze i ględze...aaa.. <oh+ ah= jak zawsze>. Dużo mnie co? TŻ mecz ogląda..juz koncze
__________________
---Żyj byś walczył. Walcz byś zwalczył. Kochaj byś się cierpieć nauczył---
Yazowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując